You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Про нас

В першу чергу, хотілося б подякувати Вам за проявлений до нашої компанії інтерес. Ми намагаємося бути корисними для вас. Для того щоб перевершити очікування клієнтів, щодня для Вас працюють більше двадцяти людей, закоханих у свою справу. Бізнес - це люди. Для того, щоб діяльність була якісною, і сповна задовольняла всі потреби клієнтів, в команді повинні працювати виключно професіонали своєї справи. Компанія Pixsel Ukraine впоралася з цим завданням. Саме тому всі продукти і послуги, які ми пропонуємо своїм клієнтам, мають найвищий рівень якості.

Основною діяльністю компанії Pixsel Ukraine є продаж захисних стекол для мультимедійних систем Вашого автомобіля. Ми є офіційним дистриб'ютором виробничої групи Pixsel-Glass і в повному обсязі представляємо інтереси цієї компанії на території України.

Наша команда підходить до справи дуже усвідомлено. Ми уважні до дрібниць, і наші партнери це цінують. Існує ряд світових ринків збуту автомобілів. Основні з них - це Американський, Європейський і Азіатський. Як показала практика, автомобілі, вироблені під різні ринки, мають ряд відмінностей. Ці відмінності стосуються в тому числі і навігаційних екранів для авто. Ми не тільки продаємо вже готове скло, а побічно беремо участь в їх розробках і виробництві. У нас є штатний інженер і установник. Кожне скло, яке було отримано від фабрики, проходить передпродажну примірку і установку. І так з кожною автомобільною маркою і моделлю. Всі зауваження і побажання щодо поліпшення продукції завжди схвалюються виробником для того щоб наші клієнти отримали максимально якісний результат.

Зворотній зв`язок

Увійти до кабінету

Ошибка входа
Забули пароль?

Промокод

Отгрузка в мой склад

Внимание! Будет создана отгрузка в мой склад. Выполнить действие?
Перед созданием отгрузки рекомендуем посмотреть остатки и добавить товары в приемку
Подождите, идет отправка...

Добавление в корзину

Сумма:

Відправити заявку

Передзвонимо і відповімо на всі питання по телефону

Остатки Мойсклад

Отмена Создать приемку

Приемка в мой склад

Товары будут добавлены в приемку
Будет создана новая приемка от поставщика PIXEL
Внимание! У следующих продуктов не найден код обмена, выгрузка осуществится без них:
Да

Приемка в мой склад

Товары будут добавлены в приемку
ОК